5 міфів про одноразові підгузки: розвінчуємо популярні страхи батьків

Підгузки – один з найчудовіших винаходів людства! Щонайменше, з цим погодяться мами. Але і в наші часи деякі батьки вважають підгузки шкідливими для здоров’я дитини та навколишнього середовища. Ми спростуємо ці міфи і розповімо, чому не варто казати «ні» одноразовим підгузкам.

Міф 1. Підгузки викликають беспліддя у хлопчиків

Ця думка пов’язана зі страхом батьків перегріти дитині мошонку, що нібито може призвести до порушення розвитку сперматозоїдів.

Температура всередині підгузка максимум на 1 градус вища за температуру ззовні. А для того, щоб температура вплинула на сперматогенез (вироблення сперматозоїдів), вона має досягти 45-48 С і триматися мінімум півгодини.

Міф 2. Через підгузки дитина не привчиться ходити на горщик

Процес звикання до горщика не залежить від того, носить малюк підгузки чи ні. Дитина успішно освоює горщик, коли її нервова система дозріла до цієї навички і коли вона може контролювати скорочення і розслаблення м'язів сфінктера. Як правило, це відбувається не раніше 1,5 – 2 років.

Цікаво, що зарубіжні педіатри провели дослідження за участю дітей-близнюків. В одній групі використовували марлеві підгузки, в іншій - одноразові. Малюки починали проситися на горщик в одному і тому ж віці, незалежно від того, носили вони одноразові чи марлеві підгузки.

Міф 3. Підгузки можуть спричинити деформацію суглобів і форми ніг

Насправді, підгузок не обмежує рухів малюка. До того ж, він занадто м’який, щоб впливати на формування кісток та суглобів.

Навпаки, носіння якісних підгузків – чудова профілактика дисплазії суглобів таза та стегон. Наприклад, підгузки Brezzo, що повторюють анатомічну будову тіла малюка, підтримують суглоби в правильному положенні, не сковуючи при цьому свободу рухів. А еластичні застібки-боковинки, що не тиснуть, дозволяють одягти підгузок на малюка з максимальним комфортом.

Міф 4. Одноразові підгузки шкодять навколишньому середовищу

Одноразові підгузки, в порівнянні з багаторазовими, не становлять більшої загрози для навколишнього середовища. Адже важливо враховувати такі фактори, як виготовлення, розповсюдження, використання і утилізація продукту.

Вплив багаторазових підгузків на навколишнє середовище пов'язаний з електроенергією, водою, миючими засобами, необхідними для очищення багаторазових підгузків і сировиною для одноразових.

Дослідження підтверджують, що практично не існує різниці у впливі на навколишнє середовище багаторазових і одноразових підгузків.

Міф 5. Підгузки можуть викликати подразнення шкіри

Часто батьки звинувачують підгузки у появі подразень та попрілостей. І хоча підгузки насправді можуть впливати на стан шкіри малюка, це стається лише у деяких випадках – якщо ви неправильно підібрали розмір, якщо малюк має алергію або якщо ви вчасно не замінили брудний підгузок.

Детальніше про попрілості у немовлят ми писали у цій статті.

Підводячи підсумки, маємо сказати – на сьогоднішній день не існує наукових доказів, які б підтвердили негативний вплив підгузків на здоров’я дитини.

Тож не варто відмовляти собі у комфортному материнстві!

Продукція Brezzo

Наші партнери

Корисне

Написати нам

Ім'я
E-mail
Телефон
Повідомлення

Безкоштовна доставка при купівлі:

  • Доставка Укрпоштою (вартість доставки на відділення - 45 грн, або безкоштовно на відділення при замовленні на суму від 550 грн.)
  • Доставка Новою поштою (вартість доставки на відділення - 45 грн, або безкоштовно на відділення при замовленні на суму від 550 грн.)

Зареєструйся у Brezzo Club

Зареєструйся у Brezzo Club та автоматично отримай знижку у розмірі 3% та безкоштовну доставку

Накопичуй знижки за купівлю дитячих підгузків:

  • 3% - автоматично при реєстрації на сайті.
  • 5% - з 10 упаковки підгузків.
  • 10% - з 20 упаковки підгузків.
Реєстрація

Супер пропозиція!

реєструйся на сайті та отримуй додаткову знижку у розмірі

3%

Не забудь зареєструватися!

Реєстрація

* знижка для учасників Brezzo Club