5 порад батькам немовляти від психологів

Бути батьками милого немовляти - справжнє щастя! Однак перед батьками часто стоять складні завдання і виконувати свої обов'язки - не завжди просто. Команда Brezzo - творці підгузків преміум-класу - підготувала статтю з порадами психологів для молодих батьків.

1. Не бійтеся привчати до рук!

Як тільки ваш малюк починає плакати, обов'язково беріть його на руки і не слухайте думки некомпетентних людей. «Привчіть до рук», «разбалуєте» - це дуже шкідливий міф.

Психологи стверджують: перші три місяці життя малюка можна називати 4-м триместром вагітності. Він ще сприймає себе єдиним цілим з мамою і дуже потребує тілесного контакту, ласки і теплоти. І якщо в цей період не брати малюка на руки під час плачу, залишати «прокричатись», в майбутньому він не зможе адекватно справлятися зі стресом, агресією і негативними переживаннями.

2. Втішайте, а не виховуйте!

Малюки дуже вразливі. Будь-яка невдача для них - величезний стрес. Розсипалася пірамідка, впала улюблена іграшка, забруднився підгузник, він вдарився - і йому в цей момент потрібна розрада! Він, розкинувши ручки, відразу біжить до мами або тата.

Психологи навіть дали назву такій поведінці: «психологічна утроба». Якщо ви візьмете малюка на руки і спокійно заспокоїте його, в майбутньому це сформує у нього довіру до світу і гармонійний характер. Обійми дуже важливі!

3. Не намагайтеся бути «ідеальним» батьком.

Не варто ламати себе і ставити будь-які інтереси й забаганки дитини вище за інтереси цілої родини. Так, відомий дитячий психолог Людмила Петрановська радить: «Ви з дитиною своєю живете, ви його ростите, ви його знаєте, ви його любите, він поруч. У найголовнішому все вже добре. З рештою розберетесь, так чи інакше ».

4. Не боріться з власною дитиною!

Дуже часто можна почути, як молоді батьки кажуть: «Моя дитина не спить всю ніч. Як мені з цим боротися ?!» або «він не робить те і те, ми намагаємося його переробити».

Перестаньте битися з немовлям! Це просто безглуздо. Прийміть його і будьте на його боці. Адже він так цього потребує.

5. Не поспішайте привчати до горщика.

До 1,5 - 2 років у малюка ще не розвинений навик звикання до горщика. Попросту кажучи, у нього ще не працює сфінктер, який відповідає за необхідний для горщика рефлекс. В народі кажуть «ще ніхто не пішов в школу в підгузку». І це правда.

Для того, щоб малюк відчував себе максимально комфортно, використовуйте м'які преміум-підгузники Brezzo, які здатні зберігати шкіру сухою до 12 годин!

Будьте здорові!

 

Продукція Brezzo

Наші партнери

Корисне

Написати нам

Ім'я
E-mail
Телефон
Повідомлення

Безкоштовна доставка при купівлі:

  • Безкоштовна доставка на відділення «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі на суму від 400 грн.
  • Безкоштовна доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі на суму від 500 грн.
  • Безкоштовна доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі підгузків в упаковках Мегапак
  • Безкоштовна доставка підгузків «Купуй разом» - кур’єром по Україні.