Безпека дитини вдома: це потрібно знати!

Діти – справжні маленькі дослідники. А завдання відповідальних батьків – підготувати безпечний простір для ігор і розваг малюка. Команда преміум підгузків Brezzo підготувала статтю, з якої ви дізнаєтеся, як зробити ваш будинок безпечним для дитини.

Меблі

Закрийте всі гострі кути тумбочок і шаф шаром товстого матеріалу (наприклад, поролону) або купіть спеціальні наклейки.

Особливу увагу зверніть на комод – дуже часто діти витягують ящики і можуть перекинути комод на себе, що небезпечно для життя. Комод та інша подібні меблі повинні бути пригвинчені до стіни. А ящики можна закрити спеціальними кріпленнями – блокаторами.

Крім того, варто встановити блокатори на всі ящики з небезпечним для дітей вмістом: ліками, побутовою хімією, косметикою тощо. Зберігайте побутову хімію в недоступному для дитини місці!

Блокатори допоможуть і зберегти порядок в домі: як часто малюки витягують з ящиків одяг, підгузники, ваші особисті речі і влаштовують батькам привід для позапланового прибирання!

Ліжечко малюка повинно бути з гратами або бар'єром, а планки решітки – досить вузькими, щоб малюк не міг просунути через них голову і досить широкими, щоб у них не застрягла його ручка.

Намагайтеся не стелити скатертини на столах – дитина може потягнути за край скатертини і перекинути на себе вміст столу.

Продукція Brezzo

Електрика і побутові прилади

Часто увагу малюка привертають розетки. Ви можете убезпечити дитину, придбавши спеціальні заглушки для розеток. Вони легко ставляться, а зняти їх можна тільки спеціальним ключем.

Не залишайте без нагляду побутові прилади: праску, фен, плойку та інші. Особливо небезпечно, якщо від приладу звисає шнур, який допитливий малюк може потягнути на себе!

Також небезпеку для малюка несуть підключені до електромережі подовжувачі, оголені дроти і ввімкнені електроприлади. Всі електроприлади варто тримати в такому місці, щоб дитина не дісталася до них навіть за допомогою стільця. Найкраще тримати їх вимкненими – це легко, коли вони підключені до одного блоку живлення.

Ванна

Ніколи не залишайте малюка одного у ванній, навіть на хвилину! Дитина може захлинутися у воді глибиною навіть менше 3 сантиметрів. Крім того, вона може посковзнутися у ванній, на підлозі або на килимку.

Ретельно витирайте підлогу від калюж і купіть спеціальний килимок у ванну.
Слідкуйте і за кранами: малюк може повернути кран з гарячою водою і обшпаритися.

Вікна і балкон

Обов'язково ставте спеціальні фіксатори на вікна! Діти дуже люблять дивитися у вікно і можуть випадково випасти – такі випадки відбуваються дуже часто. Фіксатори не дозволять дитині самостійно відкрити вікно.
Сітка від москітів не вбереже малюка від падіння: дитина просто продавить її своєю вагою і випаде разом з нею.

Встановіть фіксатор і на балконних дверях – інакше дитина може випадково закритися або закрити на балконі вас.

Рослини

Варто мати на увазі, що багато популярних домашніх рослин отруйні: плющ, азалія, бегонія та інші. Крім того, небезпеку становлять і добрива для рослин. Тримайте їх у недоступному для дітей місці.

Піклуючись про безпеку малюка, не забувайте задовольняти його допитливість, показувати, для чого потрібні ті або інші предмети. А вивчати навколишній світ зі зручністю і комфортом дитині допоможуть підгузки Brezzo, які вбирають до 445 г рідини і зберігають шкіру малюка сухою до 12 годин.

Продукція Brezzo

Наші партнери

Корисне

Написати нам

Ім'я
E-mail
Телефон
Повідомлення

Безкоштовна доставка при купівлі:

  • Доставка Укрпоштою (вартість доставки на відділення - 45 грн, або безкоштовно на відділення при замовленні на суму від 550 грн.)
  • Доставка Новою поштою (вартість доставки на відділення - 45 грн, або безкоштовно на відділення при замовленні на суму від 550 грн.)

Зареєструйся у Brezzo Club

Зареєструйся у Brezzo Club та автоматично отримай знижку у розмірі 3% та безкоштовну доставку

Накопичуй знижки за купівлю дитячих підгузків:

  • 3% - автоматично при реєстрації на сайті.
  • 5% - з 10 упаковки підгузків.
  • 10% - з 20 упаковки підгузків.
Реєстрація

Супер пропозиція!

реєструйся на сайті та отримуй додаткову знижку у розмірі

3%

Не забудь зареєструватися!

Реєстрація

* знижка для учасників Brezzo Club