Історія Дня захисту дітей: від китайського консула і до Конвенції ООН + АКЦІЯ

Передісторія

Витоки цієї традиції зародилися в далекому 1925 році. Саме тоді, в перший день літа Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско організував свято «Фестиваль драконових човнів» для дітей-сиріт.

А офіційна історія цього свята бере початок в 1949 році, коли відбувся конгрес Міжнародної демократичної федерації жінок, на якому постановили зробити благополуччя дітей першочерговою метою. І вже в 1950 році 1 червня були проведено перший Міжнародний день дітей.

З того дня одним з головних напрямків роботи ООН стала захист життя і прав дітей. Зокрема, в 1989 році ООН прийняла Конвенцію про права дитини.

Прапор Дня захисту дітей

А чи знали ви, що День захисту дітей має власний прапор? Він виглядає так: на зеленому тлі намальована Земля, а навколо неї - різнокольорові дитячі фігурки, які тримаються за руки.

Значення свята

В цей день у багатьох містах світу проходять галасливі дитячі свята, влаштовуються веселі конкурси, змагання та проводяться концерти. Громадські організації в цей день приділяють увагу і закликають людей допомогти дитячим будинкам, нужденним сім'ям та дітям, які потребують лікування.

Однак головне завдання свята - нагадати світу про те, що діти не повинні знати жахів голоду, насильства і війни. І в цей день всюди звучить заклик зберегти мир ради майбутніх поколінь і щасливих дитячих усмішок.

Ідеї для сімейного свята

Цей святковий день варто провести разом з малюками. Побалуйте їх корисними солодощами, подаруйте яскраві емоції. Можна відвідати парк розваг, зоопарк, кафе або кіно, або піти на екскурсію. Поцікавтеся, які заходи можуть бути заплановані в вашому місті – напевно, ви знайдете щось цікаве.

З огляду на те, що карантин може внести корективи в громадські заходи та відвідування громадських місць, продумайте запасний план: спільні ігри або перегляд сімейного кіно будуть гідним варіантом.

Хорошим рішенням буде допомогти тим, хто обділений батьківською увагою. Так, ви можете відвідати дитячий будинок особисто або перевести посильну суму в спеціальні фонди допомоги.

А в честь Дня захисту дітей Brezzo оголошує акцію:

Купуйте преміум-підгузники Brezzo МЕГАПАК всього за 495 грн і отримайте подарунок! Пачка підгузків МЕГАПАК - це 200 шт. підгузків преміум-якості, які здатні витримувати до 12 годин сухості. А до Дня захисту дітей в подарунок до замовлення ви отримаєте розвиваючу іграшку для вашого малюка та безкоштовну доставку!

Зі святом!

 

Продукція Brezzo

Наші партнери

Корисне

Написати нам

Ім'я
E-mail
Телефон
Повідомлення

Безкоштовна доставка при купівлі:

  • Безкоштовна доставка на відділення «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі на суму від 400 грн.
  • Безкоштовна доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі на суму від 500 грн.
  • Безкоштовна доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі підгузків в упаковках Мегапак
  • Безкоштовна доставка підгузків «Купуй разом» - кур’єром по Україні.