Обираємо слінг: що потрібно знати

Слово «слінг» перекладається з англійської як «перев'язь». Це - переноска з тканини, в якій мати може носити немовля на своєму тілі, перев'язавши її через свої плечі. Використовувати слінг можна з місяця і до 3 років, а носити малюка можна горизонтально або вертикально.

Мета слінга - звільнити мамі руки і забезпечити малюкові контакт «тіло до тіла». Слінг - відмінна альтернатива візочку і дозволяє батькам бути більш мобільними під час прогулянок.

Переваги слінга:

  • свобода рук і пересування мами - вам не страшні сходинки, відсутність пандусів і вузькі вулички;
  • зручність при годуванні малюка грудьми;
  • на руках у мами дитина залучений в домашні справи і активно пізнає світ;
  • завдяки контакту «тіло до тіла» крихітка стає більш спокійним і краще спить.

При виборі слінгу важливо звернути увагу на такі моменти:

1. Де ви найчастіше збираєтеся використовувати слінг - вдома чи на вулиці.
2. Актуальна пору року.
3. Вік та вага малюка.

Види слінгів

Слінг з кільцями

Являє собою двометрову смугу тканини 60-70 см шириною, з одного боку якої знаходяться кільця, за які кріплять тканину. За допомогою кілець можна регулювати довжину і щільність прилягання слінга до тіла. Цей вид слінга підходить з самого раннього віку і до 2 років.

Переваги даного слінга в простоті його використання. Крім того, в ньому зручно змінювати положення малюка з горизонтального на вертикальне прямо на ходу, не перев'язуючи його. Слінг на кільцях зручно одягається і знімається, що робить його ідеальним для використання вдома.

У той же час, є і недоліки - вага малюка розподіляється нерівномірно на спину і плечі матері, так як тканина кріпиться на одне плече.

При покупці слінга з кільцями зверніть увагу на те, щоб кільця були з міцного пластику або металу, а їх розмір становив не менше 7-9 см в діаметрі.

Слінг-шарф

Слінг-шарф - це полотно від 2 до 6 м і 40-80 см в ширину. Вибирати такий слінг потрібно, виходячи з розмірів одягу мами. Краще взяти слінг-шарф «із запасом». Його можна носити як на одному, так і на двох плечах. Він дозволяє вкласти дитину як горизонтально, так і вертикально.

Його головна перевага - в тому, що він розподіляє навантаження рівномірно на плечі, спину і поперек. Тому такий слінг рекомендований, якщо ви плануєте довго гуляти на свіжому повітрі.

Мінуси - потрібно призвичаїтися його зав'язувати. Складно перев'язувати такий слінг на ходу. Ви можете навчитися зав'язувати слінг-шарф, подивившись спеціальні відео на Youtube.

Cлінг-рюкзак або ерго-рюкзак

Ця перенесення нагадує рюкзак. Вік, з якого можна посадити малюка в слінг-рюкзак - з 5 місяців і до трьох років.

Вибирайте слінг з натуральних тканин. Для новонароджених ідеально підійде бавовна, льон або бязь. А для діток постарше – тканини, що не тягнуться.

Важливо. Неправильне розміщення дитини в слінгу може привести до збільшеного навантаження на хребет, що може викликати порушення при формуванні опорно-рухового апарату.

Слінги заборонені дітям, які перенесли родову травму.

Правильно позиціонуйте малюка в слінгу: він повинен щільно притискатися до мами, а його голівка не повинна закидатися назад. Не носіть малюка в слінгу більше 2-х годин на день.

 

Продукція Brezzo

Наші партнери

Корисне

Написати нам

Ім'я
E-mail
Телефон
Повідомлення

Безкоштовна доставка при купівлі:

  • Безкоштовна доставка на відділення «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі на суму від 400 грн.
  • Безкоштовна доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі на суму від 500 грн.
  • Безкоштовна доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі підгузків в упаковках Мегапак
  • Безкоштовна доставка підгузків «Купуй разом» - кур’єром по Україні.