Розвиток дитини від народження і до року: які етапи повинен пройти малюк

За перший рік життя малюк робить величезний стрибок у своєму розвитку. Для того, щоб молоді батьки не заплуталися і знали, чого очікувати від малюка кожен новий місяць його життя, команда преміум-підгузків Brezzo підготувала для вас цю статтю.

0-1 місяць

Новонародженим називають малюка від народження і до 28 днів життя. Перший місяць новонароджений майже весь час спить. Крихітка ще погано бачить і чує.

Зате малюк активно їсть мамине молоко або суміш, рухає ручками та ніжками, реагує на різкий шум.

У перший місяць життя дитина дарує батькам першу посмішку, активно рухає ніжками і ручками, вчиться фіксувати погляд.

Використовуйте спеціальні підгузники для новонароджених, наприклад, Brezzo newborn.

2 місяць

Малюк росте, він починає тримати голівку і впізнає голоси і обличчя батьків. Він реагує на звук і повертає голівку в його напрямку.

3 місяць

Немовля починає активно «агукати» - воркотати, воно впевнено тримає голівку. Малюк уже може тримати голову і в положенні лежачи.

4 місяць

Дитина стає все більш допитливою і грайливою. Вона більше спить вночі, зате більш непосидюча вдень. Вона може тягнути в рот предмети, знайомлячись у такий спосіб зі світом.

5 місяць

Малюк починає перевертатися з живота на спину, розвиває дрібну моторику, користується великим пальцем руки окремо від інших. Він розрізняє батьків та інших членів сім'ї від чужих людей, бере іграшки і намагається говорити складами.

6 місяць

У цьому віці у малюка може з'явитися перший зубчик! А ще він починає пробувати повзти, вміє їсти з ложечки і навіть намагається сидіти.

7 місяць

Дитина вже добре повзає, тому важливо організувати малюкові безпечний простір. Він любить розглядати яскраві картинки в книжках, знає назву речей, що його оточують, впізнає батьків на фотографіях.

8 місяць

Саме час для веселих ігор-потішок - адже малюк вже має пасивний словниковий запас. А ще він може встати біля опори, активно грає іграшками, наприклад, пірамідкою.

9 місяць

Перше «мама» ви можете почути, починаючи з цього місяця. Малюк всіляко привертає увагу батьків. А ще він вчиться розрізняти кольори і фігури.

10 місяць

У малюка розвивається логічне мислення. Він розуміє все більше слів, наслідує батькам, грає в «ладушки» і п'є з чашки. Дитина вже знає значення слів «не можна» і як називаються частини тіла.

11 місяць

Перші кроки вже не за горами! Крім того, малюк може присідати, піднімати предмети з підлоги, зібрати вежу з кубиків і пірамідку. Вже є невеликий словниковий запас.

1 рік

Дитина говорить близько 10 слів, розуміє мову дорослих, знає імена близьких і вже починає ходити. З'являється вказівний жест, і малюк часто наслідує дорослим.

Важливо розуміти, що кожна дитина розвивається індивідуально. При цьому, якщо ви помічаєте, що малюк дещо відстає в набутті навичок, слід показатися педіатру. Для комфорту та сухості вашого малюка протягом усього першого року життя вибирайте преміум-підгузники Brezzo, які утримують до 445 г вологи протягом 12 годин.

 

Продукція Brezzo

Наші партнери

Корисне

Написати нам

Ім'я
E-mail
Телефон
Повідомлення

Безкоштовна доставка при купівлі:

  • Безкоштовна доставка на відділення «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі на суму від 400 грн.
  • Безкоштовна доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі на суму від 500 грн.
  • Безкоштовна доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі підгузків в упаковках Мегапак
  • Безкоштовна доставка підгузків «Купуй разом» - кур’єром по Україні.