ТОП-10 іграшок для дітей до року

Головне завдання іграшок для малечі до року - розвивати певні навички. Правильно підібрані іграшки допоможуть поліпшити моторику, фізичний розвиток, координацію рухів, гармонійно розвиватимуть слух, зір та мовлення.

Пропонуємо список з 10 найкращих іграшок, які будуть до вподоби малюку та принесуть йому не тільки радість, а й користь.

1. Мобіль.

Мобіль – це музична іграшка, яку можна підвісити над ліжечком дитини. Вночі приємні мелодії заспокоять та присплять малюка, а вдень він тренуватиме свій зір, розглядаючи іграшки в каруселі.

2. Брязкальце.

Завдяки брязкальцям малюк вчиться концентрувати слух та володіти своїми рухами. Він бере брязкальце у ручку, трусить його і чує приємні звуки. Малюк починає розуміти зв’язок між своєю дією та її наслідками.

3. Розвиваючий килимок з дугами

Розвиваючий килимок – це справжній простір для ігр дитини. Лежачи на спинці, малюк може забавлятися брязкальцями зверху килимка, а на животику – гратися з різними кнопками та розглядати яскраві малюнки.

4. М’які кубики.

Малюк може не тільки будувати з таких кубиків, а і м’яти, кидати та підкидати їх. До того ж, розвиваючі м’які кубики допоможуть дитині отримати не тільки нові тактильні враження, а й у ігровий спосіб вивчити кольори або тварин.

5. Пірамідка.

Вже у віці 6 місяців можна подарувати малюку пірамідку. Збирання та сортування пірамідки сприяє розвитку логічного мислення, поліпшує дрібну моторику рук, вчить кольорам, формам та розмірам. Малюк може не тільки збирати та розбирати пірамідку, а й гратися окремо з кожною частиною.

6. Сортер.

Сортер вчить малюка розрізняти предмети за кольором та формою. Малюк вчиться порівнювати предмети, знаходити відмінності між ними. А ще сортери тренують дрібну моторику та концентрацію уваги.

7. Гумові іграшки.

Навіть у ванній можна проводити час із користю! Так, гумові іграшки у вигляді тварин тренують мовлення і уяву. Використовуйте звуконаслідування – нехай малюк повторить, як каже качечка ☺

8. Бізіборд.

Бізіборд ще називають розвиваючою дошкою або дошкою Монтессорі.
Це дошка прямокутної форми, на якій закріплені різні розвиваючі елементи, які можна чіпати, крутити, клацати, відкривати і т.д. Це можуть бути замки, ланцюжки, шпінгалети, дзвіночки, блискавки, липучки, коліщатка тощо. Бізіборд розвиває дрібну моторику, уяву, творче і логічне мислення.

9. Іграшки, що рухаються.

Наприклад, машинки, вантажівки, гусінь, різноманітні каталки. Дитина вчиться штовхати іграшку, направляти її. Також розвивається мовлення завдяки звуконаслідуванню (малюк вимовляє “бі-бі” та ін. звуки).

10. Ксилофон.

Дзвінкий ксилофон допомогає розвивати музичний слух дитини і моторику рук. Малюк вчиться грати та отримувати задоволення від музики.

Надавайте перевагу розвиваючим, а не електронним іграшкам. Адже такі іграшки – неживі, вони не розвивають фантазію, не можуть передати природнього звучання голосу та тепла, яке може дати спостереження за справжньою твариною.
Важливо! Обирайте лише безпечні іграшки – без дрібних деталей, гострих кутів, з екологічно-чистих матеріалів. Інформація про виробника і матеріал повинна знаходитися на етикетці.

 

Продукція Brezzo

Наші партнери

Корисне

Написати нам

Ім'я
E-mail
Телефон
Повідомлення

Безкоштовна доставка при купівлі:

  • Безкоштовна доставка на відділення «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі на суму від 400 грн.
  • Безкоштовна доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі на суму від 500 грн.
  • Безкоштовна доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі підгузків в упаковках Мегапак
  • Безкоштовна доставка підгузків «Купуй разом» - кур’єром по Україні.