Топ 5 бунтарських сериалів про материнство

Сьогодні кожен вважає своїм обов'язком сказати молодій мамі про те, як вона повинна поводитися або як не повинна.

Мільйон рекомендацій в інтернеті, поради батьків, подруг, тому не дивно, що багато мам почуваються розгубленими, а то і зовсім відчувають провину за "недосконале" материнство.

Команда Brezzo піклується не тільки про якість підгузників, а і про здоров'я та настрій мами.

Ми підібрали 5 фільмів і серіалів про мам, які пішли наперекір усім умовностям та суспільним правилам... дозволили собі насолоджуватися життям і бути собою.

"Працюючі мами"

Чи важко поєднувати роботу, виховання дитини, захоплення та особисте життя? На ці та інші питання належить відповісти героїням канадського комедійного серіалу під назвою «Працюючі мами».

"Облом"

Головна героїня серіалу — дівчина на ім'я Одрі. Вона впевнена у своїх силах, сповнена рішучості і, здається, готова жити та дихати на повні груди, не замислюючись про материнство. Перед вами дивовижна комедійна історія, яка розповідає про життя після появи в сім'ї дитини. Хтось вважає, що приречений на вічну турботу, а комусь здається, що життя тільки починається!

"Мені дуже шкода"

Головна героїня Андреа впевнена в тому, що подорослішала. Вона вважає, що розбирається в житті та точно знає, що від себе чекати. Кожен новий день — це нове випробування на міцність, яке, на жаль, головна героїня не проходить. Коли вона помиляється, то єдине, що примудряється з себе вичавити — "Мені дуже шкода".

"Все на краще"

Новий комедійний серіал «Все на краще» розкриває проблеми та труднощі матері-одиначки, яка йде за своєю мрією, ніколи не сумує і не опускає рук.

"Таллі"

Марло просто змучилася, доглядаючи за своїми дітьми, а тут ще очікується народження наступного, так що багатодітна мама готується до чергових безсонних ночей. Але брат Марло вирішив порадувати сестру, сплативши послуги прекрасної няні на ім'я Таллі.
Таллі допоможе героїні відпочити від обов'язків матері, виснажуючих жінку всі останні роки.

Сподіваємось, кіно розважить вас у вільні хвилини, насмішить та надасть наснаги на подвиги!
Ваші Brezzo.

Продукція Brezzo

Наші партнери

Корисне

Написати нам

Ім'я
E-mail
Телефон
Повідомлення

Безкоштовна доставка при купівлі:

  • Доставка Укрпоштою (вартість доставки на відділення - 45 грн, або безкоштовно на відділення при замовленні на суму від 550 грн.)
  • Доставка Новою поштою (вартість доставки на відділення - 45 грн, або безкоштовно на відділення при замовленні на суму від 550 грн.)

Зареєструйся у Brezzo Club

Зареєструйся у Brezzo Club та автоматично отримай знижку у розмірі 3% та безкоштовну доставку

Накопичуй знижки за купівлю дитячих підгузків:

  • 3% - автоматично при реєстрації на сайті.
  • 5% - з 10 упаковки підгузків.
  • 10% - з 20 упаковки підгузків.
Реєстрація

Супер пропозиція!

реєструйся на сайті та отримуй додаткову знижку у розмірі

3%

Не забудь зареєструватися!

Реєстрація

* знижка для учасників Brezzo Club