Вибираємо автокрісло від народження до року

У перший раз малюк їде на машині ще з пологового будинку. Щоб поїздки були безпечними для дитини, використовуйте дитяче автокрісло. Пам'ятайте - це може врятувати дитині життя!

Крім того, перевозити дітей до 12 років слід виключно в автокріслі відповідно до закону - ПДР України п. 21.11.

Перша поїздка малюка

Вибирати автокрісло для новонародженого потрібно дуже ретельно. Деякі тримають дитину на руках, але це - неправильно. Фахівці провели тести, які довели: в момент зіткнення навіть при 50 км/год, вага дитини може перевищувати її власну в 30 разів! І мама не зможе утримати в руках навіть новонароджену дитину.

Види автокрісел для новонародженого

Автокрісла виду «0» - це крісла від народження і до 6-ти місяців (до 10 кг ваги). Вони виглядають як люльки, які кріпляться до сидіння ременем автомобіля. Люлька має ручку для перенесення і горизонтальну спинку. Це важливо для новонароджених, яким у перші місяці потрібно зберігати положення лежачи.

Автокрісла «0» - крісла з народження і до 1 року (до 13 кг). Це крісла з ручкою і внутрішніми трьох- або п'ятиточковими ременями безпеки. Їх встановлюють на передньому чи задньому сидінні обличчям проти ходу руху.

Така конструкція і розташування спрямовані на те, щоб вберегти малюка в разі різкої зупинки. Голова дитини вдавиться в крісло і не сіпнеться вперед, що може травмувати шию, так як шийний відділ хребта ще не дуже розвинений. Часто такі люльки можна кріпити і на шасі від коляски, що дозволяє використовувати крісло як коляску і заощадити місце в багажнику.

Крісла «0+/1» - від народження і до 18 кг

Ця група крісел відрізняється можливістю регулювання кута нахилу спинки. Вони мають п'ятиточковий ремінь безпеки і зручні для дитини. При цьому вони важать досить багато і їх не можна використовувати як люльку.

Важливо знати:

  • перед покупкою потрібно знати точну вагу дитини;
  • можна заощадити і купити вживане крісло. Але тільки якщо воно не побувало в аварії!
  • при покупці зверніть увагу, щоб ремені були нерозтягнуті, крісло - чистим, а корпус - цілим.

Способи кріплення автокрісел

Існує два способи кріплення автокрісел:

  1. Cистема кріплення Isofix.
  2. Кріплення штатними ременями безпеки.

Кріплення Isofix - це скоби для з'єднання автокрісла, які приварені до кузова автомобіля в задньому сидінні. Таке кріплення дає більш жорстку фіксацію, ніж штатний ремінь безпеки і знижує ризик неправильно встановленого крісла. Isofix є не у всіх автомобілях, часто система відсутня у старих моделях.

Другий спосіб кріплення - ремені безпеки. Довжина ременя для кріплення автокрісла повинна становити не менше 215 см. При покупці крісла уточніть способи кріплення у продавця. І не забувайте про керівництво по експлуатації.

Для дітей до півроку крісла-люльки встановлюються боком, проти ходу руху. З року крісла потрібно ставити по ходу руху.

 

Продукція Brezzo

Наші партнери

Корисне

Написати нам

Ім'я
E-mail
Телефон
Повідомлення

Безкоштовна доставка при купівлі:

  • Безкоштовна доставка на відділення «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі на суму від 400 грн.
  • Безкоштовна доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі на суму від 500 грн.
  • Безкоштовна доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні, при умові купівлі підгузків в упаковках Мегапак
  • Безкоштовна доставка підгузків «Купуй разом» - кур’єром по Україні.